نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/4    16:5:0     کد خبر : 290017     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/4      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:180سانحه رانندگی در گنبدکاووس قربانی گرفت


گروه استان ها- گلستان- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از جان باحتن 2 تن از شهروندان و مجروحیت 2 نفر دیگر طی یک سانحه رانندگی در شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

 

سرهنگ "علی عبدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: طي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر يك فقره تصادف رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان گنبدکاووس، بلافاصله ماموران پلیس راه و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل مشاهده شد، یک دستگاه خودرو پراید با 4 سرنشین با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که در این حادثه2 تن از سرنشینان پراید در دم فوت و 2 نفر دیگر مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ عبدی اظهار داشت: كارشناسان، علت اين حادثه مرگبار را بی احتیاطی راننده پراید و عدم توجه کافی به جلو اعلام كردند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافيكي، عامل تاثیرگذاری در كاهش تصادفات رانندگی بوده، لذا می طلبد همه دستگاه ها، نهاد ها و مردم در اين راستا یاری رسان پليس باشند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر