نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/16    14:15:0     کد خبر : 290462     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/16      14:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:10654 مصدوم در حادثه واژگونی "پراید"


گروه استان ها – خراسان رضوي – جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان چناران از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری "پراید" و مصدوم شدن 4 سرنشین آن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسینعلی قدوسی" در تشریح این حادثه اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110، مبنی بر یک مورد واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در کمربندی "چناران" بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان چناران، گفت: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه خودروی پراید به علت ترکیدگی لاستیک و عدم کنترل خودرو توسط راننده از جاده منحرف و در شانه خاکی جاده، واژگون شده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با همکاری نیروهای امدادی، 4 مصدوم حادثه بلافاصله به مراکز درمانی منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

سرهنگ قدوسی تصریح کرد: رانندگی با سرعت مطمئنه، باعث حفظ ایمنی و ضامن سلامتی راننده و سرنشینان است و رانندگان عزیز با اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز این حوادث ناگوار جلوگیری کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر