نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/18    13:32:0     کد خبر : 290499     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/18      13:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه


گروه ناجا ـ رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه در سراسر کشور خبر داد.

سرهنگ " سهراب بهرامی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ایجاد امنیت و آسایش برای مردم را از وظایف ذاتی پلیس دانست و اظهار داشت: با خطراتی که مواد محترقه در جامعه ایجاد می کند، متاسفانه  همچنان ،هر ساله شاهد سوختگی های شدید و ایجاد ضایعات غیر قابل جبران هستیم.

وی با اشاره به اینکه نگهداری و فروش مواد محترقه به عنوان قاچاق و جرم محسوب می شود، افزود: مواد محترقه چون از راه‌های غیر قانونی به کشور وارد می شود با فروشندگان و توزیع کنندگان آن به عنوان قاچاقچی رفتار و برخورد  می شود.

 رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا با تذکر جدی به قاچاقچیان مواد محترقه، از قاطعیت پلیس برای برخورد با این افراد خبر داد و گفت: با واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری مواد محترقه کنند، برخورد قانونی می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر تشدید مقابله با قاچاقچیان مواد محترقه، از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه در سراسر کشور خبر داد وگفت: پلیس با کسانی که اقدام به نگهداری، فروش و توزیع این مواد کنند، مقابله جدی می کند.

وی  با اشاره به اینکه این طرح سراسری در حال حاضر در همه استان های کشور در حال اجراست، افزود: از اول سال تاکنون هرسه ماه یک طرح با عنوان مبارزه با قاچاق کالا با اولویت کالاهای ممنوعه که یکی از آنها مواد محترقه است، اجرایی می شود.#

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر