نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/23    9:17:0     کد خبر : 290714     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236کشف 60 دستگاه تلفن همراه هوشمند قاچاق


گروه ناجا - فرمانده درياباني استان بوشهر از کشف قريب به دو ميليارد ريال گوشي موبايل از فردي مشکوک در هنگام کنترل اسکله بندر دير خبر داد.

 

سردار"ولي‌اله رضايي‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: دریابانان پایگاه دریابانی گناوه هنگام کنترل ورود و خروج درب ورودي اسکله بندر دیر، به فردي که حامل مقادیر قابل توجهی گوشی تلفن همراه هوشمند بود مشکوک که برای بررسی بیشتر فرمان ایست را صادرکردند.

وی افزود: پس از فرمان ایست، فرد مذکور قصد متواری شدن از محل را داشت که با اقدام به موقع مرزبانان در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام ماند.

فرمانده درياباني استان بوشهر با اشاره به دستگیری قاچاقچی، تصریح کرد: در بازرسي از فرد مذکور، 60 دستگاه گوشي همراه هوشمند کشف شد که کارشناسان ارزش ريالي آن را، يک ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد کردند.

رضايي‌نژاد در پايان از تحويل متهم به مراجع قضائي خبر داد و خاطر نشان کرد: درياباني استان بوشهر با قاچاقچيان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادي جامعه برخورد قاطع و قانوني مي‌کند و اجازه فعاليت به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر