نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/23    14:10:0     کد خبر : 290737     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      14:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:852استان یزد پیام رسان نظم و امنیت در کشور / عملکرد موفق پلیس یزد در کاهش تلفات جاده ای


گروه استان ها- یزد- استاندار یزد گفت: مطمئنا با تلاش های شبانه روزی نیروهای پلیس، در نوروز 98 استان یزد پیام رسان نظم و امنیت در کشور خواهد بود .

به گزارش خبرنگار پایگار خبری پلیس، "محمدعلی طالبی" در مراسم آغاز طرح نوروزی پلیس راه و یگان های امدادی و خدماتی استان یزد ضمن قدردانی از همه دستگاه هایی که در اجرای طرح نوروزی مشارکت دارند خاطرنشان کرد: اقدامات پلیس استان یزد در برقراری امنیت و آرامش شهروندان و همچنین میزبانی اجرای طرح نوروزی، جای تشکر دارد.

استاندار یزد افزود: مطمئنا با تلاش های شبانه روزی نیروهای پلیس استان یزد و سابقه نظم و امنیتی که این استان از ابتدا تاکنون دارد در نوروز 98 هم استان  یزد پیام رسان نظم و امنیت به همه کشور خواهد بود و این مهم در سایه همدلی، تعامل و مشارکت همه دستگاه های مسئول با پلیس، اتفاق خواهد افتاد.

طالبی تصریح کرد: اقدامات پلیس استان یزد در طول سال موجب شد که عملکرد موفقی در کاهش تصادفات جاده ای داشته باشیم که این امر نشانگر این است که با ظرفیت و توان کنونی دستگاه های مسئول می توانیم عملکردمان را بهبود بخشیم.

عالی ترین مقام اجرایی استان تصریح کرد: هرچه بتوانیم در ایام نوروز با کمک و تعامل همه دستگاه های امدادی و خدماتی با پلیس و جدیت و کوشش بیش از پیش، آمار تصادفات و تلفات را کاهش دهیم رضایت مندی بیشتر مردم را شاهد خواهیم بود.

استاندار یزد با بیان اینکه پیش بینی می شود در نوروز امسال افزایش قابل توجه ورود مسافران و تردد در محورهای مواصلاتی را شاهد باشیم تصریح کرد: در همین جا به همه کسانی که یزد را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند اطمینان می دهیم، آنقدر پلیس یزد شرایط خوبی را در راستای نظم و امنیت مسافران نوروزی و شهروندان فراهم کرده که می توانند مسافرت خود را با امنیت و آرامش خاطر در یزد به انجام برسانند.

همچنین در این مراسم سردار "محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان یزد ضمن قدردانی از زحمات یگان های امدادی، خدماتی و پلیس راه در کاهش تلقات و تصادفات جاده ای در سال جاری، تصریح کرد: یگان های امدادی، خدماتی و پلیس در سخت ترین شرایط در خدمت مردم هستند.

میرحیدری افزود: پلیس همه توان خود را در جهت ارتقای امنیت استان، مردم و مسافران ارائه خواهد داد تا شاهد نوروزی خوب برای هم وطنان باشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر