نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/23    16:20:0     کد خبر : 290747     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/23      16:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:372کشف 24 تن مواد محترقه در هرمزگان


گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از کشف 24 تن مواد محترقه قاچاق از یک دستگاه کانتینر به ارزش 120 میلیارد ریال در هرمزگان خبر داد.

سردار"عزیز اله ملکی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس آگاهی استان هرمزگان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال محموله مواد محترقه توسط یک دستگاه کانتینر 40 فوت از شهرستان قشم مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: قاچاقچیان قصد داشتند با شیوه و شگردهای خاص و از طریق مبادی غیرمجاز، کالا را از استان هرمزگان به استان‌های مرکزی کشور انتقال دهند که سریعاً اکیپی از مأموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضائی به شهرستان قشم اعزام و کانتینر فوق را که بخشی از آن به داخل لنج منتقل‌شده بود، توقیف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از کانتینر و لنج توقیفی،  24 تن مواد محترقه قاچاق کشف و سه متهم تاکنون در این زمینه دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 120 میلیارد ریال برآورد شده، گفت: تهیه، ساخت و فروش هرگونه موادمحترقه و منفجره ممنوع بوده و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر