نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/25    10:31:0     کد خبر : 290757     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/25      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253كالاهاي قاچاق 5 ميلياردي به مقصد نرسید


گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان، از کشف كالا هاي قاچاق 5 ميليارد ريالی در بازرسی از يك خودرو کامیون در شهرستان بهارستان، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار " محسن خانچرلی" با اعلام این خبر، گفت: با كسب خبري مبني بر ورود يك محموله كالاي قاچاق به شهرستان بهارستان، بلافاصله تيمي از ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي وارد عمل شدند.

وی افزود: كارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگي قضائي و رصد اطلاعاتی، خودرو حامل کالای قاچاق را در نسیم شهر شناسایی و توقیف کردند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسي به عمل آمده از خودرو 48 دستگاه دوچرخه، 60 قوطي روغن، 68 كارتن انواع قطعات لوازم يدكي 6 عدد صندلي  فاقد مجوز گمركي را كشف كردند.

وي با بيان اينكه كالاهاي كشف شده به گمرك تحويل داده شد، عنوان داشت: در اين رابطه یک قاچاقچي دستگير و يك دستگاه خودرو کامیون نیزتوقيف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اينكه ارزش كالاهاي كشف شده 5 ميليارد ريال برآورد شده است، خاطر نشان كرد: متهم پس از بازجويي هاي به عمل آمده با تشكيل پرونده  به مراجع قضائي معرفي شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر