نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/26    10:33:0     کد خبر : 290780     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:422قاچاق محموله مغز گردو و بادام در كاشمر


گروه استان ها- خراسان رضوي- جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان كاشمر از توقيف كاميون حامل 2 تن و 800 كيلوگرم مغز گردو و بادام در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ" حسين يزداني " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: مأموران انتظامی این فرماندهی حين كنترل محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه كاميون مشكوك و این خودرو را به منظور بررسی بیشتر متوقف كردند.

وي افزود: مأموران پس از بررسی مدارک بار راننده و در بازرسي از اين كاميون 2 تن و 800 كيلوگرم مغز گردو و بادام قاچاق كه فاقد هرگونه مدارك گمركي و بهداشتي لازم بود را كشف كردند.

سرهنگ يزداني با اشاره به اينكه يك متهم در این رابطه دستگیر و تحويل مراجع قضائي شد تصريح كرد: كارشناسان ارزش محموله كشف شده را 2 ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد كردند.

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان كاشمر خاطرنشان كرد: مبارزه با قاچاق كالا و ارز يكي از مأموريت هاي اصلي پليس مي باشد و شهروندان لازم است هرگونه مورد مشكوكي را در اين زمينه در اسرع وقت به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رساني كنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر