نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1397/12/26    10:35:0     کد خبر : 290782     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/12/26      10:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:370توقیف کامیون حامل گازوئیل قاچاق


گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان "خمینی شهر" از توقیف یک دستگاه کامیون تانکردار حامل 27 هزار لیتر گازوئیل قاچاق ، خبر داد.

سرهنگ "علی جعفری نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی تحت پوشش حمل روغن سوخته ،اقدام به قاچاق گازوئیل می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان "خمینی شهر" قرار گرفت.

وی افزود: یک تیم مجرب از ماموران وارد عمل شدند و کامیون تانکردار این فرد را هنگامی که قصد داشت وارد یک باغ شود شناسایی و متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت : این خودرو حامل 27 هزار لیتر گازوئیل بود که مدارک ارائه شده توسط راننده جعلی و فاقد اعتبار بود.

سرهنگ جعفری نژاد اظهار داشت : در این خصوص راننده دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان "خمینی شهر" در پایان خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی با قاچاقچیان سوخت و افرادی که ذخایر ملی کشور را تاراج می کنند برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر