نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/2    12:27:0     کد خبر : 291036     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302ترافیک سنگین در محور های مواصلاتی قزوین


گروه استان ها – قزوین- رئیس پلیس راه استان از ترافیک سنگین در محور های مواصلاتی استان قزوین خبر داد.

 

سرهنگ" نصراله بیگلری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: هم اکنون محور های مواصلاتی استان به خصوص آزاد راه های " قزوین – رشت" قزوین- زنجان" و "قزوین – کرج" شاهد ترافیک سنگین هستیم .

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد : با توجه به اینکه قزوین استان گذر است و هموطنان زیادی از غرب ، شرق و شمال کشور وارد استان قزوین می شوند و پس از ساعت ها رانندگی خسته و خواب آلود هستند انتظار داریم حتما شب قبل از سفر استراحت کرده و در طول مسیر نیز در زمان خستگی و خواب آلودگی با هدایت خودرو به پارکینگ مناسب و پس از استراحت کافی به مسیر خود ادامه دهند.

وی تاکید کرد: رانندگان با توجه به ترافیک سنگین در محور های مواصلاتی از تغییر مسیر ناگهانی خودداری و فاصله طولی را رعایت کنند.

سرهنگ بیگلری با اشاره به اینکه عوارضی های قزوین- زنجان و قزوین –کرج به جزء قزوین – رشت دارای گیت های الکترونیکی پرداخت عوارض است می توانند با احتیاط و بدون توقف از محل عوارضی عبور کنند.

رئیس پلیس راه استان قزوین از تمامی رانندگان خواست: در طول مسیر از عجله و شتاب در رانندگی و حرکت با دنده عقب خودداری و در هر 2 ساعت رانندگی 15 دقیقه استراحت کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر