نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/2    13:40:0     کد خبر : 291042     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/2      13:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:90استفاده از ظرفیت هنر و رسانه در تسهیل ماموریت های نیروی انتظامی


گروه استان ها – مازندران – رئیس پلیس اینترپل ناجا بر استفاده از ظرفیت هنر و رسانه در تسهیل ماموریت های نیروی انتظامی تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "هادی شیرزاد" صبح امروز با حضور در قرارگاه نوروزی پلیس مازندران ، ضمن تبریک سال نو از تلاش و زحمات  کارکنان فرماندهی انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت برای مسافران و اجرای طرح های نوروزی قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران، از جمله استان های مسافر خیز و پرتردد کشور در ایام تعطیلات نوروز است، تصریح کرد: استان های شمالی به ویژه مازندران در ایام تعطیلات نوروز به دلیل شرایط خاص و ویژه ای که دارند با دیگر استان ها متفاوت هستند و باید برای اجرای طرح های انتظامی و ترافیکی به صورت ویژه اقدام کرد.

رئیس اینترپل ناجا با اشاره به نقش هنر و رسانه در کاهش و پیشگیری از جرایم و حوادث رانندگی بر استفاده از این ظرفیت در حوزه های مختلف انتظامی و ترافیکی تاکید و تصریح کرد: بین هنر و علم تفاوت وجود دارد و آن این است که هنر خلق و ابداع یک اثر هنری با استفاده از فناوری ها و علم است که می توان از آن برای ارائه محتوا به مخاطب استفاده کرد.

سرهنگ شیرزاد ضمن قدردانی از تولیدات هنری و رسانه ای فرماندهی انتظامی استان مازندران در حوزه های مختلف پیشگیری از جرایم و کاهش حوادث رانندگی در قالب موشن گرافیک تیزر ، کلیپ ، نماهنگ و.... و استفاده از آن در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه ها به ویژه صدا وسیما، گفت: استفاده از ظرفیت رسانه ها و هنر نقش تعیین کننده و سازنده ای در تسهیل ماموریت های نیروی انتظامی دارد .

وی همچنین از ابتکارات، طرح های نو و ابداعی فرماندهی انتظامی استان در مسئول سازی و جلب مشارکت سازمان ها و دستگاه های دولتی و مردمی در راستای پیشگیری از حوادث رانندگی در ایام تعطیلات نوروز، قدردانی کرد وافزود: بی شک مهار و کنترل جرایم و پیشگیری و کاهش حوادث رانندگی با همین ابتکارات محقق خواهد شد .

رئیس اینترپل ناجا با اشاره به اینکه خلاقیت و ابتکار عمل در انجام ماموریت ها سهم بسزایی در کاهش هزینه های نیروی انسانی و ارتقاء توان عملیاتی سازمان دارد بر ارائه این طرح ها و ابتکارات در قالب مستندات و تجربیات انتظامی به ناجا و تعمیم آن به استان های دیگر کشور تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان ضمن خیر مقدم  و تبریک سال نو در گزارشی به تشریح اقدامات و عملکرد استان درایام تعطیلات نوروز پرداخت.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر