نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/6    9:45:0     کد خبر : 291225     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      9:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:237کشف بیش از 103 کیلو تریاک در خراسان رضوی


گروه استان ها-خراسان رضوی- فرمانده انتظامی استان از کشف 103 کیلو و 440 گرم تریاک، توقیف یک دستگاه خودرو پراید و دستگیری 3 متهم در عملیات ضربتی پلیس این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" محمدکاظم تقوی" در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: درپی اقدامات اطلاعاتی در مقابله با قاچاق موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان های خواف و تایباد با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با موادمخدر استان از ورود موادمخدر به داخل استان و دپو آن در لای خار و خاشاک توسط قاچاقچیان باخبر شدند.

سردار تقوی افزود: ماموران پلیس پس از پایش اطلاعاتی و اطمینان از صحت موضوع در یک عملیات ضربتی به منطقه موردنظر اعزام شده و با تحت نظر قرار دادن محل دپو، در پاکسازی این منطقه، 103 کیلو و 440 گرم تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با اشاره به دستگیری 3 متهم و توقیف یک دستگاه پراید از این متهمان، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط، اجازه فعالیت به قاچاقچیان را نخواهد داد./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر