نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/6    13:1:0     کد خبر : 291255     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/6      13:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:371دستگیری سارق حرفه ای و همدستانش در "دهدشت"


گروه استان ها- کهگيلويه وبويراحمد-فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق حرفه اي، 2 همدستش و کشف 50 فقره سرقت از آنها در شهر دهدشت خبر داد.

سردار "مهدی انصاری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: درپی دریافت گزارش سرقت سيم برق در شهر دهدشت، مأموران کلانتري 12 این شهر تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیر سارق یا سارقان آغاز کردند.

وی بيان داشت: مأموران حين گشت زني در شهر دهدشت 3 نفر را با سر و صورت پوشيده و مشکوک دیدند که یکی از آنها يک عدد قيچي بزرگ در دست داشت. آنها به محض مشاهده مأموران فرار کردند که با تلاش مأموران پلیس 2 نفر از آنها دستگير و 200 کیلو سیم برق از آنها کشف شد.

سردار انصاری تصريح کرد:  با اقدامات اطلاعاتی فرد سوم نیز، که با یک دستگاه خودروی وانت پیکان به یکی از روستاهای اطراف شهر دهدشت فرار و مخفی شده بود نیز با همکاری مأموران کلانتری 11 دهدشت دستگیر شد.

وي افزود: در تحقيقات و بازجويي ها، متهمان به 50 فقره سرقت سيم برق در شهرستان کهگيلويه اعتراف کردند.

سردار انصاری گفت: مأموران، مالخر را نیز شناسايي و در بازرسي از منزل او مقادیری سيم برق، 11 دستگاه باطري خودرو، 3 دستگاه دينام، کولر و آلات به کار رفته در سرقت نيز کشف شد و تلاش براي دستگيري مالخر ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: خودروی وانت به پارکینگ منتقل و هر 3متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند./


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر