نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/9    12:58:0     کد خبر : 291403     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/9      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:501کشف 270 کيلو موادمخدر در عمليات پليس بم


گروه استان ها -کرمان- فرمانده انتظامي استان از کشف 265 کيلوگرم ترياک و5 کیلو هروئین در عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم و مرکز استان خبر داد.

 

سردار "رضا بنی اسدی فر" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان بم و مرکز استان به دنبال اقدامات اطلاعاتي از دپوی یک محموله موادمخدر در یک نقطه مشخص در شهرستان بم مطلع شدند.

وی افزود: در این راستا پس از شناسایی مکان دقیق دپوی مواد از یک واحد مسکونی در شهر بم  265کیلو و 900 گرم تریاک کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: در ادامه نیز ماموران پلیس بم در بازرسی از یک دستگاه خودرو سواری در محور مواصلاتی "بم-کرمان" 5 کیلو و 300 گرم هروئین کشف و در این رابطه 2 قاچاقچي را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به تشدید طرح های برخورد با سوداگران مرگ در ایام نوروز يادآور شد: انتظار پليس از شهروندان اين است که با گزارش سريع موارد مشکوک به پليس، حافظان نظم و امنيت را در كاهش آسيب هاي اجتماعي مرتبط با مواد مخدر ياري كنند./

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر