نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/18    12:16:0     کد خبر : 291733     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/18      12:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:221کشف 65 کيلو حشیش در یک سفر خانوادگی


گروه استان ها- تهران بزرگ- رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت از کشف 65 کیلوگرم حشیش خبر داد و گفت: متهمان در پوشش سفر خانوادگی قصد انتقال مواد مخدر به شهر تهران را داشتند.

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با دريافت گزارش مردمي مبني بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختيار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

اين مقام انتظامي بیان داشت:در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم با همکاری همسر و فرزندش تحت پوشش مسافرت خانوادگی با یک دستگاه خودرو تریلر محموله مواد افیونی را به شهر تهران منتقل خواهد کرد.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، خاطرنشان کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو متهمان قبل از ورودی به شهر در اتوبان آزادگان شناسایی و متوقف شد و ماموران این پلیس موفق به دستگیری اعضای این خانواده قاچاقچی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری اعضاء این خانواده 3 نفره خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو متهمان 65 کیلو حشیش کشف شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر