نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/19    11:30:0     کد خبر : 291789     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/19      11:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:117گشت‌های هدفمند انتظامی در مناطق سیل‌زده راه‌اندازی شد


گروه ناجا - فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: در راستای تقویت امنیت مناطق سیل‌زده و با به کارگیری موتورهای چهار چرخ، گشت‌های هدفمند انتظامی راه‌اندازی شد.

 

سردار "حسن کرمی" در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درباره اقدامات انجام شده توسط یگان های ویژه در مناطق سیل زده اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی کارکنان یگان ویژه، برقراری امنیت در مناطق سیل زده تقویت شده و روند خدمت رسانی به مردم نیز رو به افزایش است.

وی ادامه داد: نیروهای یگان ویژه تا پایان در کنار مردم سیل زده خواهند بود و از هیچ گونه تلاشی در جهت خدمت رسانی به هموطنان دریغ نمی کنند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا  عنوان کرد: یگان ویژه با استفاده از تجهیزات مهندسی همچون دستگاه های مکنده آب، بیل مکانیکی، نانوایی سیار و ... به طور مداوم و شبانه روزی در مناطق سیل زده در حال امدادرسانی است.

سردار کرمی با اشاره به انتقال چندین دستگاه از موتورهای چهار چرخ به شهرستان های آق قلا و گمیشان خاطرنشان کرد: در راستای تقویت امنیت مناطق سیل زده با به کارگیری از موتورهای چهار چرخ، گشت های هدفمند انتظامی راه اندازی شد تا مردم در موضوع امنیت هیچ‌گونه دل نگرانی نداشته باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: برقراری امنیت و خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده شاخص ‌ترین هدف یگان ویژه است که به لطف خدا این مجموعه به عنوان خادم مردم با تمام وجود برای رفع مشکلات ناشی از سیلاب تلاش می کند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر