نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/22    12:43:0     کد خبر : 291967     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      12:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:612عملکرد ناجا در حوادث و بلایای طبیعی درخشان است/ خروجی امنیت به رونق تولید منجر می شود


گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده قرارگاه سید الشهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تقدیر از مدیریت نظم و امنیت مناطق سیل زده توسط نیروی انتظامی، عملکرد این نیرو در حوادث و بلایای طبیعی را درخشان دانست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" جواد استکی" در دیدار فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک سال نو، اعیاد شعبانیه و گرامی داشت روز پاسدار و روز جانباز گفت: حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اولین پاسدار دین و ارزش های اسلام ناب محمدی(ص) است و سپاه پاسداران نیز به تاسی از آن حضرت از انقلاب، خون شهدا و راه امام راحل پاسداری می کند.

سردار استکی با تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در تامین امنیت نوروز و همچنین مدیریت نظم و امنیت مناطق سیل زده اظهار داشت: عملکرد این نیرو در حوادث و بلایای طبیعی درخشان است.

وی افزود: نیروی انتظامی در این گونه اتفاقات بایستی از اموال و منازل مردم مراقبت کند تا مورد تعرض و دستبرد افراد سودجو و فرصت طلب قرار نگیرد و مردم آسیب دیده بیش از این دچار خسارت نشوند.

فرمانده قرارگاه سید الشهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: بحمد الله نیروی انتظامی در اولین ساعات وقوع حادثه در مناطق سیل زده حاضر شده و به خوبی نظم و امنیت این مناطق را مدیریت کرد که البته کم تر از این نیز از پلیس مقتدر کشور انتظار نمی رفت.

سردار استکی، سپس به نامگذاری سال 98 از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) به نام "رونق تولید"  اشاره کرد و اظهار داشت: خروجی امنیتی که نیروی انتظامی و دفاع از کشور که سپاه تولید می کند قطعاً به رونق تولید و اقتصاد منجر خواهد شد.

فرمانده قرارگاه سید الشهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب قطعاً از نیروی انتظامی، سپاه و بسیج، انتظار تولید صنعتی، کشاورزی و اقتصادی ندارد خاطر نشان کرد: هرچقدر ما بتوانیم با تولید امنیت و دفاع از کشور به ارتقای کیفیت و کمیت تولید کالاها کمک کنیم به همان میزان در تحقق نظر حضرت آقا در نامگذاری امسال موفق خواهیم شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر