نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/22    13:17:0     کد خبر : 291972     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/22      13:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:519پلیس فرودگاه رامسر کیف 120 میلیونی طلاجات را به صاحبش بازگرداند


گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان "رامسر" از صحت عمل کارکنان پلیس فرودگاه این شهر و بازگرداندن کیف حاوی 120 میلیون ریال طلاجات، گوشی تلفن همراه به همراه سوئیچ یک دستگاه خودرو شاسی بلند به صاحبش خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی قیصری" با اعلام این خبر، گفت: ماموران پليس فرودگاه رامسر صبح امروز حین انجام ماموریت و بازدید از سالن انتظار فرودگاه، کیف دستی زنانه، حاوی طلاجات و جواهرات، مدارک و گوشی تلفن همراه به ارزش 120 میلیون ریال به همراه سوئیچ یک دستگاه خودرو شاسی بلند را کشف کردند.

وی تصریح کرد: مامور وظیفه شناس که یک سرباز وظیفه بوده با صحت عمل مراتب را سریعاً به مسئولان پلیس فرودگاه اعلام و اقدامات لازم برای شناسایی و تحویل کیف به مالک آن در دستور کار قرار می گیرد.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه کیف مورد نظر متعلق به یک خانم بوده و با توجه به مدارک موجود، مالک کیف شناسایی و به پلیس فرودگاه دعوت می شود.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اداری کیف مورد نظر صحیح و سالم و با تمام محتویات داخل آن به مالک آن تحویل شد و مالک کیف نیز از صحت عمل کارکنان پلیس فرودگاه قدردانی کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر