نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/26    15:35:0     کد خبر : 292120     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      15:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288اعتراف سارق زن به 80 فقره سرقت


گروه استان ها- کرمان– فرمانده انتظامي شهرستان کرمان از دستگيري یک سارق زن و کشف 80 فقره سرقت قطعات خودرو و منزل خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد رضا فداء" گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت محتويات و قطعات داخل خودرو در سطح  شهر کرمان، موضوع شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران  تجسس کلانتری13 موفق شدند متهم که یک زن بود را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و حین سرقت وی را دستگیر کنند.

سرهنگ فداء افزود: سارق در بازجويي فني و تخصصي پلیس به 75 فقره سرقت محتويات و قطعات خودرو  و 5 فقره سرقت منزل اعتراف کرد.

وی افزود: در بررسي هاي تکميلي این پرونده 6 مالخر اموال مسروقه نیز شناسايي و پس از  چند عمليات ضربتي دستگیر شدند.

سرهنگ فداء افزود: در بازرسي از مخفيگاه اين متهمان نيز تعدادي تجهيزات و لوازم داخلي خودرو کشف و پرونده به دادسرا ارسال و سارق به همراه 6 مالخر روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در خاتمه ازشهروندان خواست: خودروهاي خود را به سيستم ايمني مجهز کرده و از نگهداري اشياء و اموال قيمتي و وجه نقد  در خودروها خودداري کنند و هر گونه تردد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر