نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/26    15:54:0     کد خبر : 292127     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/26      15:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:383رضایت مردم و مسئولان از مدیریت پلیس در بحران سیلاب گلستان


گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از رضایت مردم و مسئولان عالی رتبه نظام از مدیریت پلیس در سیلاب گلستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه همکاران در طرح نوروزی و همچنین امدادرسانی در مناطق سیل زده، اظهار داشت: نخستین روزهای سال جدید با سیلاب ویرانگر در گلستان و برخی استان های دیگر کشورمان همراه بود.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پلیس با آمادگی کامل به استقبال بهار آمد که در همان ابتدای کار ماموریت مضاعف خدمت رسانی به سیل زدگان نیز آغاز شد و نیروی انتظامی در هر دو ماموریت با تمام وجود خدمات مناسبی را به مردم ارائه کرد.

سردار جاویدان با اشاره به حضور شبانه روزی پلیس گلستان در مناطق سیل زده، گفت: پس از فرمان مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح در خصوص کمک به سیل زدگان، نیروی انتظامی با بسیج کلیه تجهیزات، امکانات و نیروهای خود فعال تر از گذشته در این مناطق حضور یافت.

وی با اشاره به حضور مسئولان عالی رتبه نظام در استان و بازدید از مناطق سیل زده، افزود: با تلاش بی وقفه پلیس و سایر دستگاه های متولی، امنیت کامل در این مناطق برقرار بود که رضایتمندی مسئولان کشور و مردم را به همراه داشته است بطوری که هیچ انتقادی از سوی جامعه نسبت به عملکرد پلیس در این مدت نداشته ایم.

سردار جاویدان در ادامه با اشاره به حضور قومیت های مختلف در گلستان، تصریح کرد: دشمنان نظام در ابتدای بحران سیلاب، با برنامه ریزی های هدفمند قصد تخریب چهره نظام و ایجاد تفرقه بین مذاهب و قومیت ها در سطح استان را داشتند که با اشراف اطلاعاتی پلیس و بصیرت مردم وفادار گلستان، همگی خنثی شد.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم ولایتمدار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار و نعمت بزرگی برای نیروی انتظامی است، گفت: پلیس همواره با نگاه اعتقادی و کسب رضایت الهی در انجام ماموریت ها قدم برداشته و این رمز موفقیت این نیروی جان بر کف است.

فرمانده انتظامی گلستان در پایان ضمن تبریک فرارسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) و همچنین گرامی داشت روز ارتش، خاطرنشان کرد: همه ما باید قدردان خدمت در لباس مقدس پلیس باشیم و با پیروی از راه شهیدان سرافرازی همچون شهید "صیاد شیرازی" سرباز لایقی برای امام زمان بوده و زمینه را برای ظهور مولای خود فراهم کنیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر