نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/27    12:31:0     کد خبر : 292153     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/27      12:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:330پلمب کارگاه توليد وتوزيع شيرتقلبی در کرج


گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس امنیت عمومی استان از پلمب کارگاه توليد وتوزيع شيرتقلبی در کرج خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سرهنگ عباس شاهی " در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی ، مبني بر وجود کارگاه توليد محصولات لبني فاسد و غير مجاز در منطقه کمال آباد کرج، به دليل حساسيت موضوع و ارتباط مستقیم با سلامت مردم، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات پلیسی و بررسي هاي ميداني ، کارگاهی که اقدام به تولید شیر تقلبی در منطقه کمال آباد می کرد شناسایی و ماموران برای بازدید به آن مکان اعزام شدند .

سرهنگ شاهی ادامه داد: در بازرسي صورت گرفته از این کارگاه که در فضايي کاملا غير بهداشتي  قرار داشت ، 5 عدد مخزن 2 هزارليتري حاوی شيرهاي در حال توليد ، 200 عدد گونی حاوی پودر پنير ، 15 کیلو سديم بي کربنات ، 20 کيلو شير خشک ، 10 کيلو روغن نباتي جامد فله اي ،  ابزار و آلات غير بهداشتي تهيه شير و مواد خوراکي و افزودني هاي غير مجاز کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز تصریح کرد: کارگاه مذکور پلمب و در این رابطه  3 نفردستگير شدند.

سرهنگ شاهی گفت : مالکان کارگاه پس از تهیه مواد غیربهداشتی با ترکیب آن ها اقدام به تولید شیر تقلبی کرده سپس به مراکز فروش مواد لبنی عرضه می کردند که با اقدام به موقع پلیس متوقف شد .

سرهنگ شاهی در پایان از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات در رابطه با تولید و توزیع اقلام تقلبی از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 به مأموران اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر