نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/1/29    21:16:0     کد خبر : 292289     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/1/29      21:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:277دشمنان برای ضربه زدن به کشور از حوزه اقتصادی تلاش می کنند/اجازه نمی دهیم دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند/ بهترین مبارزه با دشمن، خدمت به مردم است


گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن همچنان درصدد است از حوزه اقتصادی به ما ضربه بزند، گفت: اجازه نمی دهیم دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری"در یادواره شهدای ناجا و مراسم رونمایی از کتاب "مهران می خندد" که در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد، به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و امام راحل که فرمودند "زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست"،اشاره و اظهارکرد: نیروی انتظامی بیش از ۲۰۰ شهید دهه هفتادی دارد، با مروری بر زندگی این عزیزان به آینده این کشور بیشتر امیدوار می شویم.

وی با بیان اینکه 4 دهه از پیروزی انقلاب می گذرد به تهدیدات مختلف دشمنان از جمله نظامی، فرهنگی و در حال حاضر تهدیدات اقتصادی اشاره و بیان کرد:جمهوری اسلامی ایران 4 دهه سربلند داشته و ما به این کشور افتخار می کنیم؛ امیدواریم با همت و تلاش مسئولان بتوانیم از تهدیدات اقتصادی نیز سربلند بیرون بیاییم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به نقش تاثیرگذار شهدا در دوران دفاع مقدس اشاره و خاطرنشان کرد: پس از هشت سال دفاع سال مقدس، دشمنان هجمه های فرهنگی بسیاری را به کشور ما تحمیل کردند  و وجود مقدس شهدا بود که این هجمه ها خنثی شد؛ هنگامی که فتنه ها به کشور نفوذ کرد همچنان شهدا بودند که ایران را سرپا نگه داشتند و نگذاشتند کشوربه دست دشمن سپرده شود .

فرمانده ناجا تصریح کرد: پس از آنکه دشمن در این عرصه نیز موفق نشد، با تمام توان به جنگ اقتصادی با کشور ما درآمد که خوشبختانه با درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نام گذاری 11 سال از سوی ایشان به نام‌های "اقتصاد و اقتصاد مقاومتی" جلوی این اعمال پلید را گرفتند.

سردار اشتری ادامه داد: دولت نادان آمریکا، هنگامی که اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد همه شاهد بودیم  که تمام مردم، سران قوا و ستاد کل نیروهای مسلح، پشت سپاه در آمدند و اجازه ندادند دشمن از راه قلدری و زورگویی به ما صدمه بزند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، بهترین مبارزه با دشمن را خدمت به مردم دانست و عنوان کرد: همه باید با تمام وجود تلاش کنیم تا با اعمال و رفتار خود، دشمن را از کرده خود پشیمان کنیم.

وی با بیان اینکه تعدادی از شهدای نیروی انتظامی در راه مبارزه با مفاسد و مسائل اقتصادی(مبارزه با قاچاق) به شهادت رسیدند، گفت: این موضوع نشان می دهد، دشمن همچنان درصدد است از حوزه  اقتصادی به ما ضربه بزند.

فرمانده ناجا ادامه داد: هنگامی که خالصانه پای کار باشیم و در راه خدمت به مردم تلاش کنیم قطعا شهدا دست ما را خواهند گرفت.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به حضور خالصانه و مجاهدانه نیروهای مسلح و کارکنان نیروی انتظامی در خدمت رسانی به مردم سیل زده اشاره و تصریح کرد: گرچه باران و سیل در کوتاه مدت برای کشور خساراتی به بار آورده است ولی مطمئنا در آینده شاهد برکات این نعمت الهی خواهیم بود.

سردار اشتری در خاتمه ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برای ما یک وظیفه است و قطعا برکاتی را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است، در خاتمه این مراسم ضمن رونمایی از کتاب "مهران می خندد" از تعدادی از خانواده شهدای ناجا تجلیل شد .


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر