نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/2    10:27:0     کد خبر : 292358     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      10:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:143آمادگی کامل پلیس در امداد رسانی به سیل زدگان


گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: پلیس با تمام توان به مردم عزیز که در شمال استان درگیر سیل شده اند امدادرسانی و نظم و امنیت را برقرار می کند.

سردار " احمد طاهری " در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با توجه به افزایش میزان ورود سیلاب به منطقه سیستان، بلافاصله پلیس و سایر دستگاه های فعال در ستاد مدیریت بحران استان وارد عمل شدند.

وی افزود: با افزایش حجم ورودی آب به رودخانه سیستان، 3 روستا در شهرستان "هیرمند" در معرض سیل قرار گرفته که بلافاصله ساکنان این روستاها در مناطق امن اسکان و روستاهایی که در معرض خسارت جدی قرار داشتند، تخلیه شدند.

سردار طاهری بیان کرد: با توجه به وضعیت ضلع غربی رودخانه " نیاتک " که در مسیر زابل به شهرستان هیرمند قرار دارد اقدامات لازم جهت هدایت سیلاب و ایمن سازی منطقه انجام شده  است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پلیس در امدادرسانی به هم استانی های عزیز،کنترل انتظامی،برقراری نظم و امنیت و روان سازی ترافیک در سیل شمال استان حضور فعال دارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر