نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/2    11:59:0     کد خبر : 292372     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/2      11:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318دستبند پلیس بر دستان سارق حرفه ای


گروه استان ها –قزوین–فرمانده انتظامي استان از دستگيري يك سارق كابل وسيم برق هوايي و كشف 30 فقره سرقت در شهرستان "بوئین زهرا" خبر داد.

سرهنگ " مهدی حاجیان " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت كابل و سيم برق هوايي در شهرستان "بوئین زهرا" و ایجاد جو نا امنی، کارگروه ویژه ای برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در پلیس آگاهی  تشکیل و موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی سر نخ هایی از سارق به دست آوردند.

وی افزود: در خصوص دستگیری سارق یا سارقان گشت های مضاعف و مراقبت های نامحسوس در سطح شهرستان فعال و ماموران فرماندهي انتظامي بخش "شال" حین گشت زنی به يك دستگاه پژو 206 مشكوك كه راننده به محض رويت واحد گشت با سرعت متواري شد.

فرمانده انتظامي استان قزوین اضافه کرد: ماموران بلافاصله با هماهنگی سایر واحدهای گشتی طی مسافتی تعقيب و گریز، خودرو را در روستاي "خيارج" متوقف و راننده خودرو را دستگير و به پلیس آگاهی شهرستان "بوئين زهرا " منتقل کردند.

وی عنوان کرد: متهم در بازجویی فنی ماموران به 30 فقره سرقت سيم و كابل برق هوايي در سطح شهرستان بوئين زهرا اعتراف كرد.

سرهنگ حاجیان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: پلیس با توانمندی که دارد به افراد هنجار شکن اجازه جولان نخواهد داد و با اقتدار با مجرمان و کسانی که قضد دارند با اعمال بزهکارانه امنیت مردم را خدشه دار کنند برابر قانون قاطعانه برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامي استان در پایان از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدارهای پلیس در پیشگیری از جرایمی چون سرقت و.... هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر