نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/3    12:33:0     کد خبر : 292436     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:459واژگونی مینی بوس دانش آموزان کنگاوری را روانه بیمارستان کرد


گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راه استان گفت: واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور کنگاور-صحنه که حامل تعدادی دانش آموز دختر بود 11 مصدوم به جا گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: این حادثه حوالی عصر روز گذشته و در کیلومتر 15 محور کنگاور به صحنه رخ داد که طی آن 11 دانش آموز کنگاوری مقطع متوسطه اول که عازم اردوی تفریحی بودند بر اثر واژگونی دچار آسیب و جراحت شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: 9 تن از این دانش آموزان به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند اما 2 دانش آموز دیگر به دلیل شکستگی دست و پا همچنان بستری هستند.

سرهنگ حیدری، علت واژگونی مینی بوس را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به خاطر لغزندگی جاده اعلام کرد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان اظهار داشت: بارها به رانندگان هشدار داده شده تا در شرایط بارانی و لغزنده بودن جاده از سرعت غیرمجاز پرهیز کنند اما متاسفانه بی توجهی به اخطارهای پلیس چنین حوادثی را رقم می زند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر