نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/3    15:6:0     کد خبر : 292456     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/3      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:437سارق حرفه ای در "بجنورد" به دام افتاد


گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان "بجنورد" از دستگیری سارق حرفه ای با 30 فقره سرقت محتویات خودرو و اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علی پاکدل" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و محتویات خودرو بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران کلانتری 12 شهرستان "بجنورد" قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه ماموران کلانتری 12 با انجام اقدامات اطلاعاتی و همچنین گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی فرد مورد نظر شدند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی ماموران به محل اختفای این فرد اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال کردند.

سرهنگ پاکدل با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات به عمل آمده به 30 فقره سرقت اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو اعتراف کرد، یادآور شد: در این رابطه یک مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد با بیان اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و اموال کشف شده نیز به مال باختگان تحویل داده شد، تاکید کرد: پلیس با قدرت در مقابل هنجارشکنان ایستاده و به هیچ وجه اجازه نمی دهد تا امنیت و آرامش جامعه مختل شود و از شهروندان عزیز نیز انتظار می رود در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر