نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/4    11:17:0     کد خبر : 292488     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:413نجات جان ۱۱ تبعه خارجی با تلاش پلیس پایتخت


گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری مولوی از انهدام باند قاچاق انسان در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: در این رابطه 2 قاچاقچی انسان دستگیر و 11 تبعه خارجی شناسایی و نجات پیدا کردند.

 

سرهنگ "محمد قربان منصوری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: طی گزارش های دریافتی مبنی بر نگهداری اتباع بیگانه در شرایط نامناسب در محدوده خیابان انبار گندم بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری مولوی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که خبر صحت دارد و 2 تن از قاچاقچیان انسان در قبال دریافت مبالغی کلان جهت به کارگیری اتباع بیگانه در مشاغلی مناسب ، از خانواده هایشان اخاذی می کردند تصریح کرد: پس از مدتی مراقبت ویژه، ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی مقام قضائی ضمن اطمینان از حضور قاچاقچیان در محل، در یک عملیات ضربتی هر 2 قاچاقچی را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

سرهنگ منصوری افزود: در این رابطه 11 تن از اتباع بیگانه یکی از کشورهای همسایه که در داخل یک اتاقک در شرایط بسیار نا مناسبی نگهداری می شدند، شناسایی و نجات پیدا کردند.

گفتنی است ، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی، تحویل مرجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر