نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/4    14:17:0     کد خبر : 292513     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      14:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:287کشف 53 فقره سرقت ویلا و سیم برق در مازندران


گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان ویلاها و سیم برق با 53 فقره سرقت در شهرستان" نور" خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت سيم برق در سطح حوزه شهری "نور و چمستان" موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان نور قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان نور با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ضمن تقویت گشت های انتظامی با استفاده از شگرد های خاص پلیسی رد دو دستگاه خودرو سواری پژو 206 مشکي رنگ و زانتیا نقره ای  را در اغلب سرقت ها شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات موفق به شناسایی اعضای باند چهار نفره از سارقان ویلا و سیم برق شدند، اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی چهار متهم از اعضای این باند را حین سرقت از يک ويلا در مناطق ييلاقي بخش چمستان دستگیر کردند.

سردار میرفیضی افزود: در بازرسي از خودروی زانتیا توقیفی 30 کيلوگرم سيم مسي به صورت قطعه قطعه شده به همراه يک دستگاه تلويزيون و مقداری برنج کشف شد.

وی اذعان داشت: متهمان در تحقیقات پلیس آگاهي به 53 فقره سرقت از ویلاها و منازل خالی از سکنه در مناطق ییلاقی و سیم برق در شهرستان نور و مناطق ییلاقی چمستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر