نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/4    15:48:0     کد خبر : 292518     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/4      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130نیروی انتظامی در خدمت دین وامنیت مردم است


گروه استان ها-همدان-نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری ورئیس حوزه علمیه همدان گفت: نیروی انتظامی در خدمت دین وامنیت مردم است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "آیت الله موسوی اصفهانی" در دیدار فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولان انتظامی استان همدان، گفت: خداوند متعال را به خاطر همه نعمت هایی که به ما داده شکرگزار هستیم ویکی از این نعمت ها داشتن حکومت اسلامی است که در سایه این نعمت بتوانیم به دین خدمت، واز قدرت خود برای مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم استفاده کنیم.

وی با تقدیر از حضور سردار "کامرانی صالح" و معاونان وی در حوزه علمیه همدان، گفت: انصافاً ارتباط خوبی بین نیروی انتظامی استان با حوزه علمیه برقرار است و خداوند را شاکریم که نیروهای نظامی و انتظامی برادران ما هستند و ما باید افتخار کنیم که در چنین نظامی خدمت می کنیم.

آیت الله موسوی اصفهانی افزود: پلیس قبل از انقلاب حافظ منافع مستبدان ودیکتاتورها بود اما امروز پلیس نظام اسلامی ایران در خدمت دین، مردم و خدمتگزار امنیت است.

این مقام مسئول بیان داشت: نیروهای مسلح ما در همه ابعاد در خدمت مردم هستند به طوری که امروز می بینید تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح در حادثه سیل اخیر کشور یاد آور خاطرات زمان اول انقلاب شد که همه برای خدمت رسانی پای کار آمدند و با ایثار و فداکاری لحظات به یادماندنی را در خاطرات ثبت کردند.

رئیس حوزه علمیه همدان بیان داشت: بحمدالله عموم مردم پیرو نظام، انقلاب ورهبری هستند و با همه مشکلات در صحنه ها حضور دارند .

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان انتظامی استان در برقراری امنیت شهروندان، گفت: نیروی انتظامی در مسیر حق و عدالت و خدمت به مردم شهدای زیادی را تقدیم کرده است و شما چون در راه خدا قدم برمی دارید خدای متعال هم به شما کمک می کند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در خاتمه با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان گفت: ماه رمضان ماه تقویت معنویات است و شما هم در برخورد با روزه خواری ها درملا عام با رعایت موازین شرعی امربه معروف ونهی از منکر را در دستور کار داشته باشید.

ماموریت های پلیس جزء باتفکر بسیجی وجهادی امکان پذیر نیست

سردار "کامرانی صالح" فرمانده انتظامی استان همدان در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به اقدامات پلیس استان در سال گذشته و ایام نوروز، گفت: در این مدت، بیش از 948 هزار تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس 110 برقرار شده و طرح های عملیاتی نیز 21 درصد نسبت به مدت مشابه قبل افزایش یافته است.

وی، کشف بیش از 6 تن انواع مواد مخدر، متلاشی کردن 70 باند تهیه وتوزیع مواد مخدر، بازدید از 48 هزار واحد صنفی، 30 هزارتماس با دفتر نظارت همگانی ،کشف 188 میلیارد تومان کالای قاچاق و کشف 26 هزار راس دام قاچاق را بخشی از توفیقات پلیس استان در سال گذشته برشمرد.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه با اشاره اولویت های ماموریتی پلیس استان در سال 98 گفت: مبارزه با کالای قاچاق و مواد مخدر، اشراف اطلاعاتی در فضای مجازی، برخورد با جرایم اخلاقی، استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه ها در راستای تولید امنیت و ارتقاء و تقویت بنیه دینی کارکنان از مهم ترین این اولویت ها می باشد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر