نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/5    15:47:0     کد خبر : 292577     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/5      15:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:644دستگیری قاتل در کمتر از 2 ساعت در "آق قلا"


گروه استان ها – گلستان- فرمانده انتظامی "آق قلا" از دستگیری قاتل در کمتر از 2 ساعت در این شهرستان خبر داد.

 

 

سرهنگ "مجید زائری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از روستاهای سطح حوزه استحفاظی، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشاهده شد، فرد میانسالی طی یک درگیری و بر اثر اصابت سلاح سرد با بدنش به شدت مجروح شده است که بلافاصله توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی اعزام شد.

سرهنگ زائری با اشاره به اینکه فرد مجروح به علت خونریزی شدید در مسیرانتقال به بیمارستان جان باخت، تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، ماموران بلافاصله تحقیقات میدانی را به منظور شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سرانجام با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی پلیس، قاتل فراری به همراه 2 همدستش در کمتر از 2 ساعت در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به ارتکاب قتل به علت اختلافات خانوادگی با مقتول اعتراف کرد و هر 3 نفر پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر