نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/7    12:49:0     کد خبر : 292614     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/7      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384کشف بیش از ۲ تن موادمخدر و دستگیری 71 سوداگر


گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف بیش از ۲ تن موادمخدر و دستگیری 71 سوداگر مرگ در عملیات‌های پلیس از ابتدای سال جاری خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمد بخشنده" با اشاره به انجام عملیات‌های متعدد پلیس برای شناسایی و دستگیری فروشندگان موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر تهران، اظهار داشت : با انجام عملیات‌های پلیسی از ابتدای سال جاری ، ۲ تن و ۶۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ۶ باند سازمان یافته منهدم و در این رابطه ۷۱ تن از سوداگران مرگ دستگیر شده اند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه در سال ۹۸ کلیه نقاط آلوده شهر تهران را پاک سازی کرده ایم، گفت: گشت‌های انتظامی استمرار خواهد داشت و تا کنون بیش از 3 هزار خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۱۰ هزار معتاد متجاهر در این رابطه جمع آوری شده اند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه از سوی ستاد مبارزه با موادمخدر نهاد ریاست جمهوری، یک مرکز در حال تشکیل است تا افراد مسن و مسئله دار را مورد پوشش خود قرار دهیم، بیان کرد: پاک سازی معابر و پارک‌ها ، بزرگراه‌ها و ... از اولویت های پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت است.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه ۹۲ خانه پلاک قرمز پلمب شده اند، اظهار داشت: این منازل برابر قانون مصادره می شوند یا تغییر کاربری خواهند شد و بخشی نیز تخریب شده است.

وی با بیان اینکه یک‌ باند فروش و توزیع موادمخدر در فضای مجازی شناسایی و ۳ نفر در این زمینه دستگیر شده ، خاطر نشان کرد: متاسفانه مصرف گل در بین جوانان رو به افزایش است به خانواده ها توصیه می کنیم نظارت بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس ، جوانان زیر ۱۸ سال را به هیچ عنوان به زندان معرفی نمی‌کند تصریح کرد: تمام این افراد شناسایی و به مرکزی که مخصوص این‌افراد است منتقل می شوند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر