نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/9    11:42:0     کد خبر : 292730     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148کشف 2 تن و 560 کیلو مواد افیونی در ایرانشهر


گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- جانشین فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند حرفه ای قاچاق و کشف 2تن و 560کیلو مواد افیونی در "ایرانشهر" خبر داد.

 

سردار "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران انتظامی شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان" یک باند قاچاق را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام روز گذشته قاچاقچیان را در حال جابه جایی مواد مخدر با 2 دستگاه پژو 405 و یک دستگاه وانت در یکی از محورهای مواصلاتی فرعی شهرستان ایرانشهر شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان به محض ورود به منطقه کمین پلیس به سمت نیروهای پلیس تیراندازی کردند اما با توجه به آتش پرحجم تکاوران پلیس با برجا گذاشتن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی با اشاره به دستگیری 2 عضو این باند قاچاق مسلحانه مواد افیونی، عنوان کرد: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاک سازی منطقه و خودروها 2 تن و 398 کیلو تریاک، 146 کیلوگرم حشیش، 9 کیلو و 200 گرم هروئین، 6 کیلو و 900 گرم سایر مواد مخدر به همراه یک قبضه سلاح کلاش، سه تیغه خشاب و 2هزار و 48 عدد فشنگ کلاش کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در خاتمه خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتي و حضور کامل در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر