نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/9    15:7:0     کد خبر : 292744     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/9      15:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:376خواب آلودگی راننده 2 کشته بر جای گذاشت


گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس پلیس راه چمن بید از برخورد خودروی سواری هیوندا با کامیون در محور "چمن بید- جنگل گلستان" با 2 کشته و یک مجروح خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "هادی مهربان" رئیس پلیس راه چمن بید،گفت : روز گذشته ماموران پليس راه "چمن بید" از برخورد يك دستگاه سواري هیوندا با كاميون بنز در محور چمن بید به جنگل گلستان با خبر شدند كه بلافاصله به محل اعزام شدند.

وي در ادامه با اعلام جزئیات این خبر، افزود: در اين تصادف سواري هیوندا به عقب كاميون بنز برخورد كرده بود كه متاسفانه در این حادثه یک نفر مجروح و 2 نفر نیز جان خود را دست دادند.

اين مقام انتظامي بيان داشت: علت اين حادثه رانندگي توسط كارشناسان تصادفات جاده اي عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده هیوندا اعلام شده است.

سرهنگ مهربان، افزود: شهروندان و مسافران با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و استراحت کافی در هنگام مسافرت می توانند سفر خوب و خوشی را برای خود و خانواده رقم بزنند تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر