نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/11    11:27:0     کد خبر : 292847     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/11      11:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:265سانحه رانندگی با یک کشته و 7 مصدوم


گروه استان ها- آذربایجان شرقی-فرمانده انتظامی شهرستان اسکو از برخورد 4 دستگاه خودرو در محور تبریز –ارومیه خبر داد و گفت:در اثر این سانحه یک نفر در دم جان باخت و 7 نفر دیگر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،سرهنگ "محمد نعمتی" در تشریح این خبر  گفت:برابر مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر تصادف زنجیره ای چند دستگاه خودرو در نزدیکی روستای خورخور در محور تبریز-ارومیه عوامل گشت انتظامی به همراه یگان های امدادی در محل حاضر شدند .

وي افزود: در بررسي اولیه مشخص شد 2 تریلی ،یک خودروی پراید و یک نیسان با همدیگر برخورد کرده اند که در اثر شدت تصادف، خودرو تریلی دچار آتش سوزی شده و راننده آن در دم فوت کرده و7 نفر از سرنشیتان خودرو های دیگر نیز مصدوم و  به مراکز درمانی انتقال یافته اند. 

 سرهنگ "نعمتی"در پایان از رانندگان وسائط نقلیه درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري کرده و در مواقعي که احساس خستگي و خواب آلودگي مي کنند در مکاني امن توقف و پس از رفع خستگي طي مسير کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر