نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/18    11:0:0     کد خبر : 293203     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/18      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150منویات مقام معظم رهبری ملاک عمل در دانشگاه امین/ نقش موثر اساتید در تربیت افسران دینی، انقلابی و متعهد


گروه ناجا – فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین تأکید کرد: منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه در بیانیه "گام دوم ا نقلاب" ملاک عمل ما است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "لطفعلی بختیاری" در گردهمایی تجلیل از مقام معلم در دانشگاه علوم انتظامی امین با تبریک حلول ماه رمضان، اظهار داشت: توفیق بندگی خالصانه خداوند متعال در این ایام مبارک و با برکت را آرزومندیم.

وی افزود: امروز به همت مدیران آموزشی، اساتید، معلمان  و مربیان دانشگاه علوم انتظامی امین، اقدامات مطلوب و مهمی صورت گرفته و تدوین و پیاده سازی طرح های تحولی در دستور کار است.

این مقام ارشد انتظامی در تشریح اقدامات صورت گرفته در این دانشگاه طی یک سال اخیر، خاطر نشان کرد: به همت اساتید و صاحب نظران این دانشگاه، طرح های تحولی دانشگاه در همه ابعاد طراحی شده و به صورت نمایشگاه دائم در فضای آموزشی به نمایش در آمده است و به زودی این طرح ها را پیاده سازی و عملیاتی می کنیم.

سردار بختیاری یادآور شد: طرح جامع تربیت نیروهای دینی و انقلابی، تربیت حرفه ای و مهارتی، تربیت نظامی - انتظامی و تربیت روانشناختی و جامعه شناختی نیز صورت گرفته تا بر مبنای تدوین این طرح ها در راستای اهداف و سند راهبردی نیروی انتظامی و دانشگاه پیش رویم.

وی در بخش دیگری از سخنان  خود  با اشاره به نقش موثر اساتید در تربیت افسران دینی ، انقلابی و متعهد، بیان کرد: استمرار دوره های تعالی برای اعضای هیئت علمی دانشگاه یکی از برنامه های جاری است به طوری که طی سال گذشته، 98 کارگاه با محورهای مهارت آموزی برای این گروه از جامعه دانشگاهی برگزار شد.

فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین خاطر نشان کرد: مطابق منویات فرماندهی معظم کل قوا ( مدظله العالی) در خصوص اقدام عاجل برای مبارزه و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه، "اجرای پروژه آسیب های اجتماعی ناجا"  در دستور کار مسئولان این دانشگاه است.

سردار بختیاری در پایان اقدامات در حوزه تصویب رشته های جدید، تدوین کتاب، ارتقاء ظرفیت های دانشگاهی و ... را تشریح کرد و گفت: منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه در بیانیه "گام دوم ا نقلاب" ملاک عمل ما است.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر