نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/21    11:56:0     کد خبر : 293322     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/21      11:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:253اعتراف به 25فقره سرقت


گروه استان ها-کردستان –رئیس پلیس آگاهی استان، از دستگیری سارق سابقه دار واعتراف وی به 25فقره سرقت قطعات خودرو طی یک عملیات در سنندج خبر داد.

 سرهنگ "جمال سلمانی" درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درتشريح اين خبرگفت: در پي افزایش وقوع سرقت قطعات ومحتویات داخل خودرو در سطح شهرستان سنندج، تحقيقات در خصوص شناسايي  عوامل سرقت به صورت ویژه دردستور کار کارآگاهان پليس آگاهی قرار گرفت.

وي افزود: با بررسی میدانی واستفاده از روش ها وشگردهای خاص پلیسی سارق حرفه ای وسابقه دار فطعات خودرو توسط ماموران شناسایی وطی یک عملیات پلیسی  در یکی از محلات سنندج دستگیر شد.

سرهنگ سلمانی ادامه داد:  متهم در تحقیقات تخصصی به عمل آمده با ارائه شواهد ومدارک از سوی ماموران به جرم خود اقرار وبه 25فقره سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر اعتراف کرد.

وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال مسرقه از مخفیگاه متهم تصریح کرد: وی پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس آگاهی استان درپایان به منظور پیشگیری از این گونه جرایم به شهروندان توصیه کرد وسائط نقلیه خودرا به تجهیزات ایمنی وبازدارنده مجهز کرده و از پارک کردن آن در نقاط تاریک وخلوت جدا خودداری کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر