نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    8:25:0     کد خبر : 293351     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      8:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255رمالی 20 میلیارد ریالی در دماوند


گروه استان ها –شرق استان تهران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 رمال با کلاهبرداری بالغ بر 20 میلیارد ریال در شهر آبعلی دماوند خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا ناظـــری " در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر دائر کردن دفتر رمالی  وکلاهبرداری از شهروندان در پوشش دعانویسی، رمالی و جادوگری دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری 15 آبعلی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت : ماموران پس از اقدامات قانونی ضمن شناسایی 2 تن در این رابطه طی هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از دفتر آنها موفق به کشف اقلامی از قبیل :مهره مار، فلزات شرف شمس، کاغذ هاي دعا، کتاب هاي با مضمون طلسم و دعانویسی شدند.

سردار ناظری با اعلام اینکه متهمان پس از دستگیری به مراجع قضائی معرفی شدند، افزود: با حکم مقام قضائی تاکنون مبلغ 20 میلیارد ریال در یکی از حساب های بانکی نامبردگان مسدود و دستورات لازم برای انسداد دیگر حساب های مرتبط با متهمان  نیز صادر شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در خاتمه با بيان اينكه رمالي ، فالگيري و بخت گشايي چيزي جز كلاهبرداري نيست اظهار داشت: توصيه ما به شهروندان اين است كه به تبليغات دروغين اين گونه افراد توجهي نكرده و مشكلات خود را از طريق مجاري قانوني و با مراجعه به آموزه هاي ديني پيگيري كرده و سرمايه هاي زندگي خود را به پاي اين گونه افراد شياد نريزند و در صورت هرگونه آگاهي از فعاليت آنان موضوع را از طريق شماره تلفن 110 به اطلاع پليس برسانند.#

 


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر