نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    9:30:0     کد خبر : 293359     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132رد رشوه 400میلیون ریالی


گروه استان ها- کرمان – فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از رد رشوه 400میلیون ريالي توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمد رضا ایران نژاد" در اين خصوص گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح ایست و بازرسی در محور سیرجان- کرمان به 2 دستگاه خودرو پیکان و پژو 405 مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خودرو پیکان به عنوان راه پاک کن مواد بود در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از  خودرو پژو 2 کیلو مواد مخدر را کشف و 4 متهم را دستگیر کردند.

وی افزود.متهمان که خود را در چنگال قانون گرفتار می دیدند اقدام به پرداخت رشوه 40 میلیون تومانی کرده که ماموران با هماهنگی مقامات حفاظتی رشوه را دریافت و صورتجلسه کردند.

سرهنگ"ایران نژاد"خاطرنشان کرد: تعهد و مسئوليت‌پذيري از خصيصه‌هاي اخلاقي کارکنان انتظامي است و یکی از عواملی که باعث افزایش احساس رضایتمندی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی شده است، صحت عمل کارکنان است.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در پایان خاطر نشان كرد: متهمان این پرونده علاوه بر قاچاق مواد مخدر به پرداخت رشوه نیز متهم هستند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر