نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    9:53:0     کد خبر : 293363     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      9:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217کشف داروهای غیر مجاز در ایلام


گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان از کشف انبار حاوی 230 هزار قلم داروی غیر مجاز تاریخ مصرف گذشته به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ "علی مهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان پس از چند روز کار اطلاعاتی موفق شدند، انبار داروی های غیرمجاز را در شهر ایلام کشف کنند.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی در بازرسی از این انبار که محل نگهداری و توزیع داروهای غیرمجاز تاریخ مصرف گذشته بود، 231 هزار و 206 قلم انواع دارو غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفت: ارزش ریالی داروهای کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

وی خاطر نشان کرد: متهم با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و کالای کشف شده نیز تحویل سازمان دامپزشکی استان شد.

سرهنگ مهری در پایان گفت: نیروی انتظامی مصمم است در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و مبارزه گسترده با قاچاق کالا و ارز ، طرح های ویژه ای را به مرحله اجرا بگذارد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر