نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    12:9:0     کد خبر : 293384     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      12:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:482کشف کود شیمیایی و سموم کشاورزی در فریدونکنار


گروه استان ها – مازندران – سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف کودهای شیمیایی و سموم کشاورزی بدون مجوز در شهرستان " فریدونکنار " خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سید جعفر ساداتی" در تشریح این خبر، گفت : در راستاي اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال رونق تولید و تشديد مبارزه با قاچاق کالا وارز، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهی استان در پي کسب خبری مبنی بر اينکه فردی در شهرستان فریدونکنار به امر خرید و فروش انواع کود های شیمیایی فعالیت دارد ، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و شناسایی متهم و محل دپوی کودهای شیمیایی با هماهنگی قضائی این محل را مورد بازرسی قرار دادند و در نتیجه موفق شدند، 8 تن و 825 کیلوگرم کود شیمیایی و 279 لیتر سموم کشاورزی فاقد مدارک را کشف کنند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: برابر اعلام کارشناسان پلیس ارزش ریالی کشفیات یک میلیارد ریال اعلام شده است .

سرهنگ ساداتی در خاتمه، افزود: کليه اموال به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منتقل و در این ارتباط پرونده ای به مرجع قضائی تحویل شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر