نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    12:52:0     کد خبر : 293388     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      12:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:446توصیه‌های پلیس راه‌آهن در ماه مبارک رمضان


گروه ناجا - فرمانده پلیس راه آهن کشور گفت: مسافران خطوط ریلی یا بیمارانی که توانایی روزه‌داری ندارند از خوردن و آشامیدن در محیط های عمومی و ملاءعام به ویژه سالن‌های مسافری خودداری کنند.

 

سرهنگ "حشمت اله ملکی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مسافران خطوط ریلی یا بیمارانی که توانایی روزه‌داری ندارند از خوردن و آشامیدن در محیط های عمومی و ملاءعام به ویژه سالن‌های مسافری خودداری کنند البته برای این عزیزان تمهیدات لازم پیش‌بینی شده است.

وی افزود: به منظور ایجاد فضای امن و تامین آسایش مسافران و روزه‌داران و جلوگیری از برخی هنجارشکنی‌های مرتبط با روزه‌خواری، اقدامات پیشگیرانه توسط پلیس در تمامی ایستگاه‌های راه آهن در حال اجراست.

فرمانده پلیس راه آهن کشور تلاش برای حفظ حقوق شهروندی و بهره‌مندی اقشار مختلف از فیوضات و برکات ماه پرفضیلت رمضان را از مهمترین برنامه‌های پلیس راه آهن عنوان کرد و گفت: در راستای حفظ شعائر دینی و ارزش‌های اخلاقی شایسته است مسافران احترام به هنجارهای دینی را مدنظر قرار دهند و نسبت به رعایت آن در سالن های مسافری اهتمام بیشتری داشته باشند در غیر این صورت پلیس راه آهن با هنجارشکنان و افراد فرصت طلب مسافرنما که به صورت مشهود اقدام به هنجارشکنی می کنند، برخورد قانونی خواهد کرد.

سرهنگ ملکی خاطرنشان کرد: فعالیت تمامی غرفه ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های مستقر در ایستگاه‌های راه آهن با رعایت شئونات اسلامی و حفظ حرمت این ماه عزیز صرفاً برای مسافران خواهد بود.  

فرمانده پلیس راه آهن کشور از تمامی مردم و مسافران درخواست کرد: در این ماه مبارک با احترام به احکام نورانی اسلام با پلیس همکاری داشته باشند و حافظان نظم و امنیت در نیروی انتظامی را از دعای خیرشان محروم نکنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر