نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    13:52:0     کد خبر : 293392     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      13:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452انهدام باند سارقان خودرو در قزوین


گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو طی یک عملیات غافلگیرانه در قزوین خبر داد.

 

 

سرهنگ "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو کار گروهی ویژه در پلیس آگاهی استان برای شناسایی و دستگیری سارقان تشکیل شد.

وی در تشریح این خبر گفت: با تحلیل دقیق از نحوه سرقت ها و انجام اقدامات فنی پلیسی توسط کارگروه ویژه ای از کارآگاهان سرانجام طی اقدامات اطلاعاتی هویت و محل اختفا سارقان و محل طراحی و اجرای نقشه ها در قزوین شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود: پس از انجام اقدامات مراقبتی نامحسوس و تکمیل اطلاعات مربوطه در نهایت عوامل پلیس آگاهی با همکاری ماموران پلیس امنیت عمومی طی یک عملیات غافلگیرانه 3 سارق اصلی و یک رابط فروشندگان اموال مسروقه را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان عنوان داشت: سارقان دستگیر شده دارای سابقه کیفری بوده و پس از سرقت خودروهای پراید و انتقال به حاشیه شهر، قطعات از قبيل باطري. ضبط . موتور و كپسول CNG را اوراق و به صورت بلاصاحب خودروها را رها می کردند.

سرهنگ حاجیان تصریح کرد: سارقان پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی های فنی و پلیسی به 60 فقره سرقت خودرو و 15 فقره سرقت از باغ ویلا ها در شهرستان قزوین اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر