نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    17:43:0     کد خبر : 293406     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      17:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:283توضیح پلیس در مورد کلیپ منتشرشده از مامور راهور در بلوار میرداماد


گروه استان ها- تهران بزرگ- معاون هماهنگ کننده پلیس راهور ضمن تشریح جزئیات کلیپ منتشرشده از مامور راهور در بلوار میرداماد، گفت: برخورد با مسافربرهای شخصی بنا به درخواست تاکسیرانی شهر تهران که از پلیس مطالبه شده، انجام می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ابوالفضل موسوی پور" درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی که در آن یک مأمور پلیس بر روی کاپوت ماشینی قرار دارد و خودرو  در حال حرکت است، اظهار کرد: برخورد با تخلفات رانندگی، یکی از وظایف ذاتی پلیس راهور است که می توان به تخلفات مسافربرهای شخصی نیز اشاره کرد؛ فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده حاکی از این امر است.

وی افزود: همکار ما در پلیس راهور هنگامی که به تقاطع میرداماد می‌رسد، مشاهده می کند وضع ترافیکی آن محدوده به هم ریخته است که علت آن، مسافربرهای شخصی هستند، بنابراین اقدام به پراکنده کردن خودروها می‌کند؛ به تعدادی از رانندگان تذکر شفاهی می‌دهد که آنها نیز از محل دور می‌شوند و عده ای دیگری را اعمال قانون می‌کند.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: راننده پرایدی که در کلیپ مشاهده می کنید ضمن درگیری با مامور پلیس به دستورات وی اهمیت نداده و همچنین مدارکش را به پلیس تحویل نمی‌دهد، سپس اقدام به فرار می‌کند که مأمور راهور همان گونه که در فیلم مشاهده می‌کنید سعی دارد او را متوقف کند.

سرهنگ موسوی پور به حضور ماموران پلیس در صحنه اشاره و بیان کرد:  پلیس، راننده پراید خاطی را متوقف و برای وی تشکیل پرونده می‌دهد که در دادسرا در حال رسیدگی است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: رانندگانی که با پلاک شخصی اقدام به مسافرکشی می‌کنند، مکان مشخصی ندارند به همین دلیل برای اهالی مناطق مختلف مزاحمت ایجاد می‌کنند؛ از سوی دیگر برخورد با این رانندگان بنا به درخواست تاکسیرانی شهر تهران که از پلیس مطالبه شده، انجام می شود.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ در خاتمه گفت: از مأمور راهور نیز تقدیر شد زیرا وی تلاش داشت نظم ترافیکی را در آن محل برقرار کند.*


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر