نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/22    17:40:0     کد خبر : 293411     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/22      17:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260کشف زمین خواری 8 میلیاردی در مازندران


گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 2 متهم به زمین خواری به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان "میاندورود" خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت نماینده حقوقی اداره منابع طبیعی شهرستان میاندورود، مبنی برتصرف بیش از 18 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی این شهرستان از سوی افرادی در یکی از مناطق جنگلی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و شناسایی 2 متهم به زمین خواری، ماموران انتظامی شهرستان میاندورود با هماهنگی قضائی و با حضور نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان در عملیاتی، اراضی تصرف شده به میزان 18 هزار متر مربع را به صورت کامل آزادسازی کرده و به دامان طبیعت بازگرداندند .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان، ارزش ریالی زمین های آزاد شده 8 میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: 2 متهم این پرونده پس از دستگیری برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند .

سردار میرفیضی با بیان این که تصرف غیرقانونی و ساخت و ساز غیر مجاز در حریم جنگل، دریا و رودخانه ها خسارت های جبران ناپذیر به اراضی ملی و منابع طبیعی می زند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز های غیرقانونی در اراضی ملی مراتب را سریعاً به پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر