نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/24    9:37:0     کد خبر : 293420     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/24      9:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:237تشکیل کارگروه سازمان حفاظت محیط زیست و پلیس بین الملل ناجا / اعلام آمادگی برای بررسی و احصاء روش های مشترک


گروه ناجا- رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور بر تشکیل کارگروه مشترک میان این دو سازمان برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری مشترک خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "هادی شیرزاد" در دیدار با رئیس سازمان محیط زیست کشور؛ دکتر "عیسی کلانتری" با اشاره به مأموریت سازمان اینترپل جهانی و نیز پلیس بین‌الملل ناجا و همچنین قابلیت‌ها و ظرفیت‌های این پلیس، از برگزاری کارگروه مشترک برای بررسی و احصاء روش‌های همکاری و تنظیم تفاهم‌ نامه های مشترک  خبر داد. 

 در این دیدار، دکتر "عیسی کلانتری" رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز با تشریح وضعیت سازمان و تعداد شهدای آن، به خلاء‌های قانونی در برخورد با مجرمان و متخلفان توسط محیط‌بانان اشاره و از تشکیل کارگروه مشترک استقبال کرد.

گفتنی است، سردار"کاظم مجتبایی"، جانشین پلیس بین الملل ناجا و دیگر کارشناسان نیز در حوزه‌های مربوط مطالبی را مطرح کردند.

شايان ذكر است، در خاتمه این دیدار صمیمانه، سردار "شيرزاد"، نشان پليس بين الملل ناجا را به رسم ياد بود به رئيس سازمان حفاظت محیط زیست  تقدیم کرد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر