نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/23    10:43:0     کد خبر : 293421     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/23      10:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:287اقتدار و امنیت میهن اسلامی را مدیون جانفشانی شهدا هستیم


گروه استان ها – سیستان و بلوچستان – فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه روحیه ایثارگری شهدا و خانواده های این عزیزان برای همگان الگو است، گفت: اقتدار و امنیت مثال زدنی امروز کشور را مدیون جانفشانی شهدا هستیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در ادامه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل طی دیدار با خانواده های شهدا در این شهرستان خود را حامل پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانست و اظهار داشت: فرماندهی معظم کل قوا فرمودند "هر جا خانواده شهیدی را دیدید، سلام من را به آنان برسانید".

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: شهدا و خانواده آنان افتخار جمهوری اسلامی ایران به شمار می روند، امنیت مثال زدنی که امروز از آن برخوردار هستیم مدیون رشادت و مجاهدت های شهدا است .

وی با اشاره به اینکه همه باید قدردان شهدا و خانواده این عزیزان گرانقدر باشیم، گفت: شهدا با نثار خون خود برای میهن اسلامی،  امنیت ایجاد کردند و همه موظفیم این امنیت را حفظ و در جهت ارتقاء آن تلاش کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: شهیدان در مسیر پاسداری از ارزش های اسلامی و دینی حرکت کردند و جانفشانی این عزیزان برای ما مقدس و زنده است.

فرمانده ناجا در خاتمه با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا را وظیفه خود می دانیم، گفت: روحیه انقلابی ، صبر و ایثار این عزیزان برای همه ما درس و الگو است قدردان شهدا و خانواده معزز آنان بوده و تکریم آنها را بر خود توفیقی بزرگ می دانیم.

گفتنی است، در این دیدار خانواده شهدا نیز ضمن تقدیر از فرمانده نیروی انتظامی به بیان خاطراتی از این عزیزان پرداختند.

لازم به ذکر است، شهید "حسین هراتی میرزایی" متولد 1360 در شهرستان زابل است که در پاسگاه تخت "عدالت" شهرستان هیرمند طی درگیری با قاچاقیچان مسلح در تاریخ 18 اسفند 85 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید "غلامحسین جعفری" سال 1360 در درگیری با اشرار منطقه ایرانشهر به شهادت رسید.

شهید "علی شریفی کیا" متولد 1347 زابل در شهرستان هیرمند  در تاریخ 16 خرداد 66 به استخدام ناجا درآمد و در 17 مرداد 89 حین تعقیب و گریز سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل شد. 

شهید "محسن شهرکی" متولد 30 شهریور 71 در شهرستان "زهک"، دهستان "خمک" در خرداد  97 در منطقه تاسوکی در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل شد.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر