نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/24    9:18:0     کد خبر : 293465     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/24      9:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:132مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با قدرت ادامه دارد


گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه در مرزهای شمالی کشور همکاری مطلوبی برقرار است، گفت: در مرزهای شرقی کشور نیز اقدامات بسیار خوبی انجام شده و تلاش ما برای مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با قدرت ادامه دارد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" شب گذشته با  "آیت الله موسوی فرد" نماینده ولی فقیه در استان خوزستان دیدار و گفت و گو کرد که فرمانده مرزبانی ناجا در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک انتصاب امام جمعه اهواز گفت: توفیقی شد که مقام معظم رهبری جنابعالی را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان خوزستان انتخاب کردند.

وی افزود: علی رغم تهدیدات موجود، امنیت خوبی بر مرزهای ایران اسلامی حاکم است و این به برکت ارتباط مطلوب رهبری و ملت است که ما را شکست ناپذیر کرده است.

سردار رضایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند: "مرزبانان مظلومند و شهدای آنها هم مظلومند"، افزود: تامین نظم و امنیت مهم و حیاتی است و  مرزهای ایران اسلامی به دلیل حضور فعال و قدرتمند مرزبانان و مرزنشینان در سراسر کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است.

فرمانده مرزبانی ناجا روابط ایران با کشور عراق و ترکیه را بسیار خوب عنوان کرد و گفت: علی رغم فتنه های عمیق بیگانگان، کشور عراق در ایام اربعین نیز همکاری بسیار خوبی با مرزبانان و زائران داشت.

وی با بیان اینکه در مرزهای شمالی نیز همکاری و تعامل مطلوبی برقرار است، ادامه داد: در مرزهای شرقی (پاکستان و افغانستان) نیز کارهای بسیار خوبی انجام شده و تلاش ما برای مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر با قدرت ادامه دارد.

سردار رضایی تاثیر روابط دیپلماتیک در امنیت مرزهای کشور را مشهود دانست و گفت: با همتایان خود در کشورهای همسایه همکاری های بسیار خوبی داریم تا امنیت مطلوبی در سراسر مرزهای ایران اسلامی برقرار کنیم و از ورود بیگانگان به کشور جلوگیری کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: علی رغم تمام سختی ها و شرایط سخت خدمت در مرز، مرزبانان ما با روحیه دفاع مقدسی از مرزهای کشور پاسداری و حراست می کنند.

"آیت الله موسوی فرد" نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نیز در این دیدار ضمن عرض خوش آمد گویی به فرمانده مرزبانی ناجا از مرزبانان کشور تقدیر کرد و گفت: خدمت در مرزبانی توفیق بزرگی است و شما مرزبانان در عمق مشکلات پیروز هستید چراکه مشمول دعای امام سجاد (ع) و ائمه اطهار هستید.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر