نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/24    9:52:0     کد خبر : 293467     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/24      9:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:449كشف كالاي قاچاق در محور "لردگان به بروجن"


گروه استان ها - چهارمحال و بختياري- فرمانده انتظامي استان از كشف انواع كالاي قاچاق به ارزش 2 ميليارد و 700 میلیون ريال در محور "لردگان به بروجن"، خبر داد.

سردار "غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح جزئيات اين خبر اظهارداشت: در پي دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به صورت کاروانی به استان موضوع به صورت جدي در دستور كار ماموران ، قرار گرفت.

وي افزود: با هماهنگی قضائي و ايست و بازرسي در محور" لردگان به بروجن" طي یک عمليات 4 دستگاه كاميونت و وانت بار حامل بارقاچاق متوقف شدند.

اين مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان كرد: در بازرسي از اين خودروها انواع كالاي قاچاق شامل: 13دستگاه ماشين ظرفشويي، 120 طاقه پارچه و50 کيسه آرد قاچاق  به ارزش 2 ميليارد و 700 میلیون ريال كشف و 4 قاچاقچي نيز دستگير شدند.

سردار"غلامزاده" در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مراجع قضائي گفت: قاچاق كالا ضربات جبران ناپذيري به اقتصاد كشور وارد مي كند و برخورد قانوني با فاچاقچيان كالا توسط فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري قاطعانه دنبال مي شود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر