نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/25    8:52:0     کد خبر : 293526     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      8:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183کلاهبرداری یک موسسه کاریابی در"مازندران"


گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری مدیر یکی از موسسه های کاریابی با 20 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان "بهشهر" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید محمود میرفیضی" در خصوص جزئیات این خبر، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان "بهشهر"، مبنی بر کلاهبرداری یکی از موسسات کاریابی از آنان موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: با تشکیل تیم های اطلاعاتی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی، تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی، متهم را که با اجاره یک دفتر در "بهشهر" فعالیت می کرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقیقات و بازجویی دریافتند، این فرد با به کارگیری افرادی در سایر استان های کشور از جمله استان های "فارس و گلستان" به بهانه تامین شغل برای مراجعان با دریافت اصل مدارک شناسایی اقدام به افتتاح حساب جاری و دریافت دسته چک بانکی با نام آنان از بانک ها می کرد.

میرفیضی با بیان اینکه متهم با استفاده از این چک ها که با عناوین مشتریان خود در اختیار داشت، اقدام به خرید کالا از بازار می کرد، گفت: این فرد جاعل و کلاهبردار حرفه ای تاکنون به 20 میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم و افراد جویای کار اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری 18 نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار داشت: تحقیقات پلیس برای شناسایی مال باختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.

سردار میرفیضی در خاتمه با بیان این که کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولا با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیانی فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می کنند، به مردم توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر