نسخه چاپي خبر :: سایت اطلاع رسانی نیروی انتظامی جهموری اسلامی ایران
News.police.ir

نسخه چاپي / ساعت و تاريخ مخابره خبر : 1398/2/25    10:5:0     کد خبر : 293539     ارسالی از :


نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/2/25      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133توقیف کامیون با 74 راس دام قاچاق


گروه استان ها – خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن از کشف 74 راس دام قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" عباس نظافتی" در تشريح اين خبر گفت: ماموران ایستگاه بازرسی درونه این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در محور بردسکن- طبس به یک دستگاه کامیون حامل دام زنده مشكوك و این خودرو را به منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

وي افزود: ماموران پس از بررسی مدارك راننده و در بازرسي از این خودرو، 74 راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتي و حمل را كشف كردند .

سرهنگ نظافتی با بيان اينکه کارشناسان ارزش احشام کشف شده را 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد کرده اند، اظهار داشت: فرد متخلف پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بردسکن در پایان گفت: با توجه به بیماری های مشترک انسان و دام و به منظور پیشگیری از سرایت این بیماری ها به انسان، هرگونه حمل و انتقال احشام صرفا با صدور مجوز از اداره دامپزشکی امکان پذیر خواهد بود.#


انتهاي خبر// پایگاه خبری پلیس ایران // News.police.ir


چاپ خبر